OnlineIdea
CAREER

We are always open to new talent!

A well-coordinated team is the basis for the success of any project, and without it even the best ideas are doomed to failure. If you like challenges, are focused on continuous development, believe in yourself and have the skills we are looking for - send us your CV. We are currently looking for people for the following positions, but you can always send us your application and ideas for inclusion in the team.
Grafik komputerowy

Masz świetne wyczucie estetyki, doświadczenie w projektowaniu graficznym i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Potrafisz zaplanować własną pracę i nie straszny Ci żaden deadline, a do tego wolisz kameralny zespół od wielkiego korpo? Jeśli tak, to zapewne nie przypadek, że trafiłeś/aś właśnie na nas!

W OnlineIdea tworzymy dedykowane aplikacje internetowe oraz rozwijamy własne produkty. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko grafika. Czego oczekujemy i jakie korzyści oferujemy w ramach współpracy?

Zadania:

  • projektowanie layoutów aplikacji i stron internetowych,
  • projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych,
  • podstawowa obróbka zdjęć.

Wszystkiego można się nauczyć, ale poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w realizowaniu powyższych zadań. Wymagania, jakie stawiamy idealnej kandydatce/kandydatowi to:

  • dobra znajomość programów Adobe Illustrator oraz XD,
  • znajomość Adobe Photoshop w zakresie podstawowej fotoedycji,
  • wyczucie estetyczne,dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji oraz współpracy w zespole.

Dodatkowym plusem będzie:

  • podstawowa znajomość Adobe Premiere,
  • znajomość zasad tworzenia grafik na potrzeby mediów społecznościowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w dobrze prosperującej firmie,
  • wysokiej jakości narzędzia pracy – pracujemy wyłącznie na Mac’ach,
  • swobodną i niekorporacyjną atmosferę połączoną z profesjonalizmem.

W odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio adekwatne do zadań wymienionych w ofercie. W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OnlineIdea Sp. z o.o., moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

RoR - Backend Web Developer

W OnlineIdea tworzymy dedykowane aplikacje webowe oraz rozwijamy własne produkty. Pracy mamy na wiele miesięcy naprzód i z tego powodu chcemy powiększyć nas zespół pod każdym względem.

Jakie korzyści oferujemy w ramach współpracy i kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy doświadczonych developerów, którzy:

  • posiadają doświadczenie jako programiści aplikacji webowych w architekturze MVC, najlepiej w językach takich jak PHP, Python, Ruby lub inne.
  • dobrze znają relacyjne bazy danych, takie jak MySQL czy PostgreSQL,
  • korzystają z frameworków JS,
  • swobodnie radzą sobie z shellem unix’owym
  • potrafią rozwiązywać problemy i pracować w zespole,
  • orientują się w narzędziach kontroli wersji GIT lub Mercurial,
  • znają język angielski,
  • posiadają wolę nauki i rozwoju!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 3000 - 7000 PLN netto [B2B] (w przypadku umowy o pracę/umowy zlecenie szczegóły finansowe do uzgodnienia),możliwość rozwoju i szybkiego awansu, bo panuje u nas pełna merytokracja,
  • dostęp do wiedzy

W odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o przesłanie swojego CV. W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OnlineIdea Sp. z o.o., moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”